Autokomis Klecińska 151 - Centrum samochodów używanych we Wrocławiu

Korzystany z naszego doświadczenia aby przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę samochodów używanych.

  • Szeroki wybór samochodów
  • Gwarancja
  • Doskonały stan techniczny
  • Wyłącznie bezpieczne i sprawne
  • Pewność pochodzenia
  • Kompleksowa usługa zakupu

Darmowa wycena samochodu

Jesteś zainteresowany sprzedażą auta? Dokonamy dla Ciebie darmowej wyceny Twojego pojazdu.

Pewne, używane auta z gwarancją

Prześlemy Ci wszystkie dane na temat wybranych modeli oraz skontaktujemy się z Tobą.

Kupno auta to nie tylko ważna decyzja, ale również długoterminowa inwestycja.

Samochód nie jest rzeczą, którą wymieniamy co roku. Dlatego, zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto dokładnie zbadać rynek i przeanalizować możliwości, tak aby nabyć maszynę odpowiadającą naszym potrzebom.

centrum aut używanych - biuro
samochody używane wrocław

Samochód używany – czy to bezpieczna decyzja?

Wiele osób zastanawia się, czy kupno używanego samochodu to dobra decyzja. Rynek sprzedaży aut z drugiej ręki przypomina bowiem w Polsce grę losową – można trafić niesamowitą okazję lub powierzchownie odnowionego grata. Pojawia się w takim razie pytanie, czy kupno samochodu używanego jest bezpieczne? Odpowiadamy: TAK, ale pod warunkiem, że korzystasz wyłącznie z usług sprawdzonych i zaufanych dostawców. A takim jest właśnie nasze centrum samochodów używanych z Wrocławia.

Samochody używane z gwarancją

Centrum samochodów używanych Klecińska 151 oferuje klientom szeroki wybór samochodów używanych z gwarancją. Zapewniamy doskonały stan techniczny sprzedawanych pojazdów. Wszystkie auta poddajemy rygorystycznej kontroli technicznej, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że otrzymają od nas wyłącznie bezpieczne i sprawne samochody. Potwierdzeniem jakości naszych usług może być również fakt, że jesteśmy autoryzowanym dealerem Toyoty i Lexusa. W naszym serwisie przeprowadzamy wszystkie niezbędne naprawy, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne, oraz usuwamy usterki. Prowadzimy także komis samochodowy, w którym mogą Państwo zostawić swoje używane auta.

Używany samochód od dilera - dlaczego warto

Jako autoryzowany dealer marek Toyota i Lexus zapewniamy naszym Klientom dostęp do bezpiecznych samochodów pochodzących od renomowanych producentów. Kupno używanego auta od dealera jest z pewnością rozsądniejszą decyzją niż zakup samochodu niewiadomego pochodzenia na giełdzie czy od przypadkowego ogłoszeniodawcy z internetu. Dzięki temu unikną Państwo przykrych niespodzianek związanych ze stanem technicznym i sprawnością używanego samochodu. Przypadkowy sprzedawca nie da Państwu gwarancji na kupowany samochód, nie ma też pewności co do przeszłości danego samochodu np. tego, czy nie jest to auto powypadkowe oraz czy nie pochodzi z zagranicy. Zakup używanego samochodu od dealera pozwala zminimalizować ryzyko do minimum i jest zdecydowanie najlepszą i najbezpieczniejszą opcją dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupno nowego auta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

samochody używane z gwarancją

Chesz kupić auto?

Przygotowujemy dla Ciebie najlepszą ofertę samochodów używanych na rynku.

Zobacz naszą pełną ofertę