Sprawdzony samochód używany od autoryzowanego dealera

Zakup samochodu używanego jest trudniejszy, niż się wydaje. Jeśli znajomość motoryzacji nie jest naszą najmocniejszą stroną, zakup samochodu na własną rękę może być ryzykowny. Na szczęście z pomocą przychodzi Centrum samochodów używanych Klecińska 151 oferujące swoim klientom szeroki wybór samochodów używanych z gwarancją. Poznaj zalety zakupu samochodu u sprawdzonego dostawcy.

Dlaczego nie warto szukać samochodu na własną rękę?

Rynek aut używanych w Polsce przypomina niestety pole minowe. Nie brakuje handlarzy sprzedających samochody z cofniętym licznikiem lub ukrytymi wadami. Dużo częściej niż na okazję, możemy natknąć się na auto powypadkowe, tylko powierzchownie przygotowane do sprzedaży, które w rzeczywistości wymaga dużego wkładu finansowego. Auta niewiadomego pochodzenia od przypadkowych sprzedawców na giełdzie czy z Internetu mogą mieć także wady prawne, które w skrajnych przypadkach uniemożliwiają ich rejestrację. Firmy specjalizujące się w sprzedaży aut używanych, takie jak Centrum samochodów używanych Klecińska 151 sprawdzają samochód pod każdym kątem, także pod kątem pewności pochodzenia.

Co zyskujemy kupując samochód używany u dealera?

Zakup samochodu jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto wybrać auto, które nie popsuje się zaraz po zakupie. Decydując się na kupno samochodu używanego u dealera, zyskujemy spokój, ale też w dłuższej perspektywie oszczędzamy pieniądze. Choć cena interesującego nas auta może być wyższa, niż cena znaleziona w Internecie, warto dopłacić. Samochody przed sprzedażą poddawane są rygorystycznej kontroli technicznej, a jeśli zostaną wykryte usterki, są one od razu usuwane w serwisie. Bardzo dużą zaletą zakupu samochodu używanego u dealera jest gwarancja na zakupiony pojazd. Jako autoryzowany sprzedawca, Centrum samochodów używanych Klecińska 151, jest zobowiązane do zapewniania dobrego stanu technicznego sprzedawanych samochodów, jak i wysokiej jakości obsługi kupujących. Mamy więc pewność, że kupujemy bezpieczne, w pełni sprawne i przygotowane do jazdy auto.

Czytaj także: Przegląd samochodu używanego w serwisie przed zakupem – czy warto?

Jakie samochody oferuje Centrum aut używanych Klecińska 151?

Centrum aut używanych Klecińska 151 jest autoryzowanym dealerem marek Lexus i Toyota. W ofercie znajdują się również samochody innych marek, takich jak np. Nissan, Skoda, a także auta klasy premium – Audi, BMW i inne.