Pewne, używane auta z gwarancją

lexus nx

Marka: lexus

Model: nx

Paliwo: Hybryda

Numer Ref: 930

Rok produkcji: 2017

Przebieg: 55026 km

ZAPRASZAMY DO BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW DO NASZEGO PUNKTU DEALERSKIEGO

LUB

W związku z panującą epidemią proponujemy zakup auta bez wychodzenia z domu.

!!!We Wrocławiu i okolicach transport auta pod dom klienta jest zupełnie darmowy i w żaden sposób nie obliguje do zakupu pojazdu!!!

W tych trudnych czasach kilku klientów skorzystało już z naszych usług w taki właśnie sposób. Dla zapewnienia potencjalnemu klientowi jak największej ilości informacji oraz rozwiania wszelkich wątpliwości, co do zakupu wybranego egzemplarza, przedstawiamy przygotowany przez nas proces zakupu:

1. Kontakt poprzez e-mail, telefon, wideokonferencję - podczas pierwszej rozmowy przedstawimy najważniejsze fakty dotyczące interesującego samochodu.

2. Przygotowujemy kompletny zestaw informacji, gotowy do wysyłki np. poprzez e-mail. Klient otrzymuje od nas m.in.protokół kontroli jakości Toyota Plus z pomiarami lakieru i oceną stanu technicznego pojazdu, zrzut z dostępnej historii serwisowej lub zdjęcia książki serwisowej, dokumenty własnościowe pojazdu, dokładne zdjęcia całego pojazdu w wysokiej rozdzielczości (na życzenie również zdjęcia podwozia) lub zapraszamy na wideokonferencję, ukazującą dany pojazd na żywo.

3. Jeśli Klient wyraża zainteresowanie zakupem pojazdu możemy dokonać formalności. Oferujemy finansowanie w postaci leasingu, kredytu lub najmu . W przypadku zakupu za gotówkę pojazd zostanie dostarczony pod wybrany adres nawet następnego dnia roboczego.

Oczywiście zawsze przed ostatecznym odbiorem pojazdu oferujemy jazdę testową. Aby ograniczyć ryzyko podczas kontaktu naszego pracownika z Klientem, stosujemy wszelkie środki ostrożności, w tym maski ochronne, rękawiczki, płyn dezynfekcyjny, a każde auto przed transportem jest ozonowane, co pozwala na zabicie wirusów i bakterii.


Opis pojazdu:

- Bezwypadkowy

- Salon Polska

- Pierwszy właściciel

- Serwisowany w ASO

- Wersja Elite + pakiet Businesse

- Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej

- Faktura VAT marża (możliwy leasing finansowy lub kredyt)


Bezpośredni kontakt do Doradców


Jarosław Jędrzejczuk - 519 535 414Grzegorz Frania- 607 982 007


Renata Miodyńska - 726 007 744+ PRZYJMUJEMY W ROZLICZENIU SAMOCHODY WSZYSTKICH MAREK ORAZ ODKUPUJEMY ZA GOTÓWKĘ+ OFERUJEMY RÓWNIEŻ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ UBEZPIECZEŃ I FINANSOWANIA ZAKUPU SAMOCHODÓWPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem potwierdzenia dostępności pojazdu.


Samochody używane Klecinska 151

Klecińska 151, 54-411 Wrocław
Tel: 519 535 417
E-mail: uzywane@toyota-centrum.pl
Otwarte od 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

mapa