CENTRUM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH – WROCŁAW

Poznaj naszą ofertę!

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż samochodów używanych. W naszej ofercie znajdują się auta takich marek, jak Toyota, Lexus, Nissan czy Skoda. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa w trakcie podróży, dlatego wszystkie pojazdy z naszej oferty poddawane są rygorystycznej kontroli technicznej.

Auta używane we Wrocławiu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży używanych samochodów. Od początku działalności daliśmy się poznać, jako sprawdzony partner biznesowy. Stawiamy na jakość, czego najlepszym dowodem jest nasza oferta. Kupią u nas Państwo samochody marki premium, jak np. Lexus, BMW czy Audi, w doskonałym stanie technicznym i atrakcyjnej cenie.

Klecińska 151 - wysoka orientacja na klienta i atrakcyjne ceny!

Oferujemy m.in. używane samochody Lexus oraz używane samochody Toyota. To, co odróżnia nas od konkurencji, to najwyższa jakość świadczonych usług, wysoka orientacja na klienta oraz atrakcyjne ceny. Ponadto, na wszystkie używane samochody z naszej oferty udzielana jest gwarancja.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym autokomisem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze idealnego samochodu.

Zalety aut używanych

Zastanawiasz się czy kupić auto używane, czy zainwestować więcej i udać się do salonu po nowy model prosto od producenta? Przed podjęciem decyzji warto poznać wszystkie korzyści wynikające z zakupu samochodów używanych. Samochody używane są przede wszystkim tańsze, dzięki czemu nawet przy ograniczonym budżecie można sobie pozwolić na wyższą wersję wyposażenia. Rynek oferuje dużą dostępność części zamiennych – zarówno oryginalnych, jak i zamienników przeznaczonych do popularnych modeli samochodów.

Oczywiście poszukując używanego samochodu lepiej postawić na ten kilkuletni, niż kilkunastoletni – o ile pozwala na to budżet. Nowsze auto oznacza mniejsze zużycie poszczególnych części i układów, a więc jednocześnie rzadsze wizyty u mechanika. Co więcej używane samochody marki Toyota i Lexusa są powszechnie znano jako najbardziej bezawaryjne samochody na świecie.

 

Kolejną istotną przewagą aut używanych nad nowymi jest szeroki wybór dostępnych modeli w różnorodnych cenach. W odróżnieniu od aut nowych, auta używane są dostępne od ręki, „tu i teraz”. Dzięki tej możliwości każdy klient znajdzie odpowiedni samochód dla siebie pod względem wyposażenia, estetyki oraz ceny. Oczywiście w branży istnieje wiele komisów, które oferują klientom samochody bez udokumentowanej historii i przebiegu i wypadkowości. Przy zakupie tego typu pojazdów należy zachować szczególną ostrożność, bądź udać się do autokomisu autoryzowanego dilera prowadzącego sprzedaż samochodów używanych, które są w pełni sprawdzone. W naszym autokomisie we Wrocławiu masz pewność, że wiesz co kupujesz.

Samochody używane Klecinska 151

Klecińska 151, 54-411 Wrocław
Tel: 519 535 417
E-mail: uzywane@toyota-centrum.pl
Otwarte od 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

mapa